• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 5 مهمان آنلاین می باشند.

  مرداد 1395

  مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي گفت:براي همه واحدهاي صنفي و توليدي استان توسط اين مجموعه به صورت رايگان دفاتر کار اينترنتي ايجاد مي شود.

  نشست تخصصی بررسی قانون نحوه واگذاری اداره امور مالکیت شهرکها و نواحی صنعتی شرق کشوربا حضور مشاور ریاست سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی  کارشناسان حقوقی و همچنین مدیران عامل استانهای خراسان رضوی ، شمالی ، جنوبی ، گلستان و سیستان و بلوچستان ، نمایندگان شرکت های خدماتی منتخب این استانها برگزار شد.

   

  مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي ، از افتتاح دو طرح صنعتی در شهرک صنعتی خیام شهرستان نیشابور به مناسبت هفته دولت خبر داد.

  مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي بهره برداري از  52 پروژه عمراني و صنعتي همزمان با هفته دولت در شهركها و نواحي صنعتي استان خبرداد.

  به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي ،مسعود مهدی‌زاده در دیدار با امام جمعه وفرماندار چناران در فرمانداری این شهرستان با تأکید بر اینکه باید از همه ظرفیت‌های استفاده شود، اظهار داشت:باید ارتباط مستمری با شهرستان‌ها، مدیران و صنعتگران برقرار شود، عنوان کرد: می‌توان با آماده‌سازی زیرساخت‌ها و اراده مجموعه مدیریت شهرستان و دستگاه‌های متناظر این قضی

   

  رضا رحماني قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید ؛رونق توليد و ايجاد ظرفيتهاي جديد اشتغال را عزم جدي دولت و نظام برشمرد.

   

  اين همايش با همكاري شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي؛ اداره كار و اتاق بازرگاني و ساير تشكلهاي صنفي و صنعتي استان به همت انجمن مديران صنايع خراسان برگزار گرديد.

   

  مسعود مهدی‌زاده ظهر امروز در دیدار با فرماندار قوچان در فرمانداری این شهرستان با تأکید بر اینکه باید از همه ظرفیت‌های استفاده شود، اظهار داشت: اگر منطقه ویژه اقتصادی قوچان به فرجامی در صحن مجلس برسد این آمادگی وجود دارد تا بر اساس صحبت‌ها و تفاهم‌ها اقدامات لازم برای تبدیل این منطقه ویژه اقتصادی به منشأ اثری برای وضعیت اقتصادی منطقه انجام شود.

  مدیر عامل شرکت خدماتي شهرك صنعتي مشهد در حاشيه برگزاري جلسه هم انديشي مديران واحدهاي صنعتي سلولزي اين شهرك صنعتي كه با موضوع مديريت مشكلات آلودگي فاضلاب خروجي و مديريت پسماند برگزار شد را از حاميان محيط زيست برشمرد  

  نشست تخصصی بررسی مسائل بانکی واحدهای صنعتی خراسان رضوی با حضور عضو موظف هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی کمال الدین پیرمؤذن گفت: مأموریتی از سوی سازمان محول شده حمایت از تعیین تکلیف واحدهای صنعتی تملک شده بانکی است تا این واحدهای صنعتی دوباره به چرخه تولید بازگردد.