• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 3 مهمان آنلاین می باشند.

  اسفند 1395

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از امضاء موافقت نامه وجوه حمایتی به شرکت های دانش بنیان و واحدهای صنعتی بین این شرکت و منطقه ویژه علم و فناوری خراسان رضوی خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: به منظور حمایت و در راستای چشم اندازهای توسعه فناوری استان این موافقت نامه امضاء شد.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی بینالودخبر داد.

  با حضور دکتر موسوی مسئول خوشه های صنعتی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران،نشست پایش و ارزیابی خوشه فرش دستبافت مشهد برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، دکتر سید مجتبی موسوی گفت: پژوهش از مهمترین عامل های تقویت و اثرگذاری در خوشه های صنعتی بویژه هسته اصلی کنسرسیوم های صادراتی بشمار می رود.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق خبرداد. 

    به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی مسعود مهدی زاده مقدم گفت: این تفاهم نامه به منظور ارتباط سازمان یافته و اثربخشی هدفمند و نیز بهره مندی از توانایی های علمی و تحقیقاتی داخلی است.

  به مناسبت هفته منابع طبیعی،مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی با حضور رییس محیط ریست استان ،مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ةدبير خانه صنعت معدن و تجارت،مسئول سازمان بسيج كارگري و مسئولین استانی  در فاز توسعه شهرك صنعتي مشهد(كلات) 50 اصله نهال غرس کردند.

  همایش خیرین اشتغال کشور با حضور وزیر دادگستری؛ وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، استاندار و مسئولین استان خراسان رضوی و کارآفرینان کشور در مرکز آموزش مهارت‌های پیشرفته ارم در مشهد برگزار و از مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

  معاون وزیرصنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اعلام کرد: 90 هزار میلیارد ریال به 12 هزار و 460 واحد صنعتی نیمه فعال و طرح صنعتی بالای 60 درصد پیشرفت در سطح کشور پرداخت شده است.  

  معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: هشت هزار و 743 واحد صنعتی با حمایت دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته در کشور فعالیت خود را آغاز کرده اند که این مهم زمینه اشتغال151 هزار و 96 نفر را فراهم کرده است.

  با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران عملیات اجرایی ناحیه صنعتی داورزن در آیینی آغاز شد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی ,مهندس علی یزدانی در این مراسم گفت: ساخت نواحی و شهرکهای صنعتی در مناطق مختلف کشور سبب توسعه و اشتغال در این مناطق خواهد شد.

  با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ایستگاه تقلیل فشار و شبکه توزیع گاز شهرک صنعتی سبزوار2 , افتتاح و به بهره برداری رسید.