• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 3 مهمان آنلاین می باشند.

  فروردين 1396

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از پیش بینی شرکت در 47 نمایشگاه داخلی و خارجی در تقویم نمایشگاهی این شرکت در سال جاری خبر داد.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی در نهمین همایش روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای اعلام کرد؛ استقرار 43 درصد صنایع استان در شهرکها و نواحی صنعتی است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در این همایش گفت: آموزش و پیشگیری دو عامل مهم در بحث ایمنی و بهداشت است تا حادثه ها به حداقل ممکن برسد.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از اختصاص وجوه حمایتی به شرکت های دانش بنیان و واحدهای صنعتی خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: به منظور حمایت و در راستای چشم اندازهای توسعه فناوری استان این امر محقق شده است.

  مدیرعامل شرکت شهر‌کهای صنعتی خراسان رضوی و فرماندار شهرستان گناباددر نشست دو جانبه به پیگیری و حل مسائل تولید و اشتغال در سال جاری تأکید کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در این نشست گفت: صاحبان صنایع از تاثیرگذارترین عامل های تولید و اشتغال هستند و باید تمام توان خود را در جهت رفع موانع و مسائل آنان برداریم.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از واگذاری ساختمان خانه بهداشت ناحیه صنعتی کوثرگناباد به دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: بهداشت و سلامت دو عامل بسیار مهم در بحث فعالیت صنعتگران بشمار می رود که باید دقیق و صحیح به آن پرداخته شود.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری مناقصه و تعیین شرکت مجری پروژه طرح جامع شبكه 20 كيلوولت شهرك صنعتي خيام نيشابور خبرداد.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از ارائه بسته بیمه ای صنایع کوچک و متوسط به صنعتگران خبر داد .

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: بر اساس توافقنامه سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و شرکت سهامی بیمه ایران طرح های ویژه ای با نرخ مناسب و درراستای حمایت از واحدهای صنعتی ارائه شده است.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی در دیدار با مدیران شرکت های خدماتی شهرکهای صنعتی استان، به نظارت و تعامل بیشتر تأکید کرد.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی در دیدار با مدیر امورحقوقی و کارکنان این حوزه منشور عملکرد حقوقی را ابلاغ کرد.

  مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی در بازدید دوره ای واحدهای صنعتی شهرکها و نواحی صنعتی، از شهرک صنعتی ماشین ابزار دیدن و به مسائل مختلف صنعتگران پرداخت.