• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  ارديبهشت 1396

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از حضور این شرکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته «ایران آگروفود 2017»خبرداد. 

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی ماشین سازی خبر داد.

  مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از فراخوان مناقصه 6 پروژه عمرانی شهرکهای صنعتی خراسان رضوی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: پروژه های زیرساختی در شهرکها و نواحی صنعتی استان از اولویت اجرایی بالایی برخوردار است و تامین و تکمیل این پروژه ها با توجه به برنامه ریزی های انجام شده صورت خواهد پذیرفت.

  ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری(INOTEX2017) با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از بررسی مفاد تفاهم نامه همکاری بین این شرکت و شرکت نفت و گاز شرق خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در حاشیه این نشست گفت: انعقاد این تفاهم نامه در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی بسته شده تا افزایش ظرفیت تولید، اشتغال و بهره وری را بیشتر فعال کنیم.

  مدیرعامل شرکت شهر‌کهای صنعتی خراسان رضوی؛ جلوه حماسه سوم خرداد در تمام عرصه ها و پیشرفت کشور نمایان است.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از برابری فضای کسب و کار و اشتغال با رشد و رونق اقتصادی در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از بازدید هیئت تجاری و واحدهای صنعتی افغانستان از شهرکهای فناوری صنایع غذایی و توس خبرداد.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوي از اتمام عملیات حفاری چاههای شهرکهای صنعتی کاشمر،سبزوار2، ،تربت جام و نواحی صنعتی میان جلگه و نصرآباد خبر داد.

  مشاور مدیرعامل و مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، در نشست کارگروه ویژه پایش نسبت به بررسی قراردادهای شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی به مباحث گوناگون واحدهای صنعتی و تولیدی پرداخت.