• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 8 مهمان آنلاین می باشند.

  مزاياي استقرار دانشگاه هاي غيراتفاعي جوار شهركها و نواحي صنعتي

  قیمت پایه حق بهره برداری برای بنگاههای اقتصادی خدماتی با توجه به قیمت کارشناسی، استقبال متقاضیان، مرغوبیت و شرایط منطقه، توسط هیأت مدیره به شرح ذیل تعیین میشود:

  بنگاه های خدمات عمومی انتفاعی

  مراکز: بانک ها(خصوصی یا دولتی)، دفاتر بیمه، دفتر پست مراسلات، ورزشگاه، کلینیک پزشکی، مهدکودک، مراکز آموزشی، مرکز تأمین و انتقال آب، نیروگاه و پست برق و باسکول.
  قیمت پایه : سه تا شش برابر زمین صنعتی

  موسسات و خدمات عام المنفعه دولتی

  مراکز: مراکز آموزشی، درمانی، اورژانس و ورزشگاه، پاسگاه نیروی انتظامی، دفتر یا پایگاه های مقاومت بسیج، ایستگاه گاز، مرکز تلفن، آتش نشانی، مسجد، دفتر هیأت امناء و سامانه اتوبوسرانی عمومی و شرکت تأمین و انتقال آب به شرط تأمین خدمات برای شهرکها و نواحی صنعتی در صورت نیاز.

  قیمت پایه: رایگان

  واحدهای ارائه دهنده خدمات فناوری و مشاوره
  مراکز: واحدهایی که  در شهرکهای صنعتی و یا شهرکهای فناوری به ارائه خدمات  نرم افزاری و مشاوره فنی و مهندسی می پردازند. مانند واحدهای IT، ICT، ISPوسایر رشته های مرتبط، خانه های صنعت ومعدن و انجمنهای تخصصی و نظام مهندسی .

  قیمت پایه: یک تا سه برابر زمین صنعتی

  واحدهای صنفی(خدماتی و تجاری)
  مراکز:واحدهای خدماتی و تجاری که در تمامی شهرکها و نواحی صنعتی مستقر می شوند. مانند تعمیرگاهها، فروشگاهها، رستوران، آژانس مسافرتی، بنگاه معاملات املاک صنعتی، موسسات حمل ونقل و انبارها.

  قیمت پایه: چهار تا ده برابر زمین صنعتی قیمت زمین برای ایجاد مراکزاموزش فنی و حرفه ای بصورت رایگان خواهد بود . مرکز آموزش فنی و حرفه ای باید ظرف مدت یک سال پس از اولین تخصیص اعتبارات عمرانی از دستگاه های ذیربط وهمچنین سازمان آموزش فنی وحرفه ای ،نسبت به ساخت مراکز مذکور اقدام نمایند . در غیر اینصورت زمین تخصیص یافته برگشت خواهد شد .
   
  با آموزش شاغلان در كارخانه ها،  اصناف و مراكز تولیدی و صنعتی، شاهد ارتقای مهارت كاركنان و در نتیجه افزایش بهره وری خواهیم بود. ایجاد مركز آموزشی در كنار واحدهای تولیدی صنعتی یا خدماتی و توجه به امر آموزش همراه با استفاده از تجربه ها و امكانات، تاثیر به سزایی در ارتقای سطح دانش و مهارت نیروی انسانی بنگاه های اقتصادی كشور خواهد داشت افزایش بهره وری و در نهایت پایداری و توسعه بنگاه های اقتصادی مزیت دیگر ایجاد مراكز جواركارگاهی عنوان مي گردد.
  گسترش آموزش های مهارتی و ارتقای آموزش های شاغلان، حفظ و تداوم اشتغال، تسریع در رسیدن به اهداف كمی و كیفی واحدهای صنعتی، تبادل اطلاعات و دانش فنی بین واحدهاي صنعتی و استفاده از امكانات بالفعل و بالقوه موجود، تامین منابع انسانی مورد نیاز واحدهای صنعتی را از مزایای تامین مراكز آموزشي جوار مراكز صنعتي مي باشد.