• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  دانشگاهیان بیشترین نقش در راهکارهای نوین ایجاد تولید و اشتغال را دارند

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست تخصصی بررسی مباحث  کارآفرینی و تولید و اشتغال در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در نشست با مسئولین دانشگاه علمی و کاربردی این شرکت، گفت: به بحث کارآفرینی و راهکارهای نوین ایجاد تولید و اشتغال، نگاه ویژه ای داشته باشید زیرا یکی از عوامل مهم جریان سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و افزایش تولید در شهرک‌های صنعتی است.

  مهدی زاده مقدم  با توجه به رویکرد حمایتی دولت تدبیر و امید و نگاه ویژه به اشتغال افزود:  باید از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم تا بتوان زمینه ایجاد اشتغال را برای صاحبان ایده های خلاق و کارآفرین بیش از گذشته ایجاد کنیم.

  وی ادامه داد : طرحهای حمایتی مختلفی در شهرک‌های صنعتی استان توسط مشاوران خبره بررسی می شود تا بتوانیم رونق بیش از پیش اقتصادی را در استان داشته باشیم.

  در پایان گفتنی است در زمینه های مختلف کارآفرینی ، کسب و کارهای کوچک،مشاوره های شغلی و ارتباط بین صنعت و دانشگاه بحث و تبادل نظر شد.