• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و یک مهمان آنلاین می باشند.

  تخصیص 82 میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی در سال 96

  معاون برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از تخصیص 82 میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی در سال96 به شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، سید حجت ذاکر بیان داشت: خوشبختانه میزان تخصیص یافته افزایش خوبی داشته است و طرح های اقتصادی و پروژه های جدید و تکمیل زیرساخت ها در شهرکها و نواحی صنعتی اجرا خواهد شد.

  وی افزود: این اعتبارات در قالب 7 طرح و 53 پروژه در 40 شهرک و ناحیه صنعتی انجام می پذیرد.

  وی ادامه داد: بودجه بندی و اختصاص این طرح ها بر اساس شناسایی نیازهایی که در ستاد اقتصادی مقاومتی انجام گرفته تعیین شده است.

  سید حجت ذاکر عنوان کرد: از این اعتبارات 66 میلیارد ریال در اختیار شهرک های صنعتی و 16 میلیار مابقی بابت زیر ساخت های مورد نیاز تا ورودی شهرکها و نواحی صنعتی در اختیار سایر دستگاههای خدمت رسان قرار خواهد گرفت.

  معاون برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، با توجه به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به روستاها و مناطق محروم خاطر نشان کرد: با حمایت ها و تأکید سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برنامه ریزی صورت گرفته به گونه ای است که بیشتر طرح ها در مناطق محروم و کم برخوردار اجرا خواهد شد تاضمن جلوگیری از مهاجرت روستائیان به حفظ این مناطق کمک شود.