• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  برگزاری مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی نیشابور

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی نیشابور خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت : در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی و اجرای قانون واگذاری و اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی به شرکت‌های خدماتی، مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی نیشابور با حضور مدیران واحدهای صنعتی و مسئولان شرکت انجام شد.

  وی افزود : در این نشست در خصوص تصویب صورتهای مالی عملکرد 1395 و انتخاب بازرس وحسابرس1396بحث و تصمیم گیری شد.

  مهدی زاده مقدم اظهار داشت :  در راستای تسریع بخشیدن و خدمات رسانی بهتر به واحدهای صنعتی مجدانه پیگیر مربوط به صاحبان صنایع باشید و با تلاش و تکیه بر تجارب خود نقشی مهم در جهت رفع مشکلات شهرک ایفا کنید.

  وی با توجه به اقدامات و برنامه های حمایتی سازمان ادامه داد :  واگذاری شهرکهای صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم نموده که اجرای طرح ها و برنامه های راهبردی را درجهت نگهداری شهرکهای صنعتی با دقت تر عمل کنند.

  مهدی زاده مقدم درخصوص اهداف برگزاری نشست های مشترک شرکت های خدماتی بیان داشت: بیان انتظارات متقابل، به تعامل رسیدن در سرفصل مشترک کاری و ایفای نقش سازنده در قانون از اهداف برگزاری این نشست ها است.

  وی اضافه کرد: عملیات اجرای زیرساخت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف کاهش دغدغه تولیدکنندگان و صنعت‌گران و در جهت تکمیل و تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی درحال انجام است.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این شهرک فضای مناسبی برای کسب و کار دارد و در حال حاضربا استقرار 233 واحد صنعتی بهره برداری شده و بالغ بر 6هزار و 275نفر مشغول به کاراست.