• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی اعلام کرد: احداث 2 شهرک صنعتی در استان خراسان رضوی

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از 2 شهرک صنعتی در حال احداث در این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی‌زاده مقدم در نشست هیأت مدیره اظهار کرد: از 45 شهرک و ناحیه صنعتی خراسان رضوی 38 شهرک فعالند و 5 شهرک عملیات آن آغاز نشده و 2 شهرک در حال احداث است.
  وی در ادامه ضمن اشاره به شعار سال که اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است، افزود: دو بحث در حوزه شهرک‌ها وجود دارد اولی تکمیل زیر ساخت‌ شهرک‌های صنعتی و دومین بحث در این حوزه شاخص‌های اقتصادی و عمرانی است.
  وی اضافه کرد: عمده بحث صنعتی که ما شروع کرده‌ایم شهرک شماره 5 مشهد است که از اراضی تپه سلام بوده که با در اختیار داشتن  یک هزار و 500 هکتار از اراضی که 200 هکتار از این مساحت فاز عملیاتی آن شروع شده و توسعه کلات با 100 هکتار است.
  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: شهرک‌های صنعتی وضعیت مناسبی در راستای رشد و توسعه داشته اند و در رونق اقتصادی منطقه نقش بسزایی ایفا کرده و استان هم شرایط مناسبی از لحاظ اقتصادی دارد