• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 8 مهمان آنلاین می باشند.

  ارتباط بخش دولتی و خصوصی سبب اشتغالزایی مولد

  مدیرعامل شركت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي گفت: ارتباط بخش دولتی و خصوصی سبب اشتغالزایی مولد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان شده است.

  به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي،مسعود مهدی زاده مقدم در نشست شورای معاونین اظهار کرد: یکی از دغدغه های مهم ما براي تحقق اقتصاد مقاومتي  و اهداف آن در جهت رشد و رونق اقتصادی، اشتغال است که از تمام ظرفیت ها استفاده می کنیم و خوشبختانه با ارتباط مطلوب و تعامل سازنده بین بخشی، به این اهداف رسیدیم.

  وی افزود: استان خراسان رضوي به لحاظ موقعیت ممتاز و استراتژیک در بخشهای مختلف، قابلیت رشد بیشتر و استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی را دارد که در این زمینه با همکاری سرمایه گذاران می توان فضای صنعتی توسعه یابد.

  رئيس هيأت مديره و مديرعامل شركت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي خاطر نشان کرد: موضوع اشتغالزایی در اين استان با ارتباط و  همکاری گسترده بخش دولتی و خصوصی فراهم شده و همچنین این ارتباط زمینه مناسبی برای حضور سرمایه گذاران ایجاد کرده است.