• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  مديرعامل شركت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي خبر داد: 800 هکتار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تحت پوشش فضای سبز است

  مديرعامل شركت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي از ایجاد 800هکتار فضای سبز در شهرک‌هاو نواحی صنعتی استان خراسان رضوی خبرداد.

  به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي، مسعود مهدي زاده مقدم در کارگروه محیط زیست اظهار کرد: 9 درصد از مساحت شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان که معادل 800 هکتار است تحت پوشش فضای سبز قرار دارد.

  وي بیان داشت: از ابتدا تا کنون بيش از يك ميليون اصله انواع  درخت و درختچه هاي زينتي و دائمي نظير انواع ياس، شمشاد، ترون، روزماري  و انواع گل هاي رز کاشت شده تا ضمن بهبود فضای سبز به حفظ محیط زیست کمک کرده باشیم.

  مهدي زاده عنوان کرد: تعهد این شرکت برای ایجاد فضای سبز در کل شهرکها و نواحی صنعتی خراسان رضوی 10 درصد از کل مساحت اراضی 38 شهرک و ناحیه صنعتی استان است که تاکنون 9 درصد آن محقق شده است.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی،خاطرنشان کرد: رنگ آمیزی جداول، هرس فرم درختان ورودی شهرکها و نواحی صنعتی، تابلوی راهنمای واحدهای صنعتی در مبادی خیابانهای اصلی شهرک‌ها، نصب ظروف جمع آوری پسماند و پاکسازی معابر و پیاده روهای شهرکها و نواحی صنعتی بخش دیگری از اقدامات واحد فضای سبز و زیباسازی این شرکت بوده است.

  وی در پایان با اشاره به اقدامات مناسب دولت تدبیر و امید در خصوص محیط زیست،تأکید کرد: یکی از اولویت های مهم ما در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مسئله محیط زیست و کاشتن نهال و توسعه فضای سبز است که به صورت برنامه ریزی شده انجام می شود.