• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 8 مهمان آنلاین می باشند.

  پیام تبریک مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به مناسبت روز خبرنگار

  معاون وزیر ومدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران  ضمن گرامیداشت بمناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید صارمی ، با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی   متن پیام تبریک مهندس علی یزدانی، به مناسبت روز 17 مرداد،  به شرح زیر است:

  به نام خدا

  ن و القلم و مایسطرون

  هفدهم مرداد ماه، روز بزرگداشت راویان صادق جامعه و زبان های حقیقت جو است، این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود،‌ خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند.

  اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای عرصه رسانه و خبرنگار شهید "محمود صارمی" و قدردانی از استادان و پیش کسوتان عرصه خبر، بدین وسیله از خدمات صادقانه و دلسوزانه و دقت نظر خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی صحیح و دقیق که همواره با صبر و بردباری در پیگیری اخبار برای اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه تلاش می کنند به خصوص در حوزه اقتصاد و صنعت تقدیر و تشکر می نمایم و توفیق خدمت به مردم را برای همه خبرنگاران و اهالی رسانه که وطیفه خطیر و دشوار و متعهدانه را به دوش می کشند از خداوند متعال مسألت می نمایم.