• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 5 مهمان آنلاین می باشند.

  تسریع و تسهیل امور صنعتگران ناحیه صنعتی خرگرد خواف

   مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی به تسریع و تسهیل امور مربوط به صاحبان صنایع در ناحیه صنعتی خرگردخواف تأکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدي زاده مقدم در نشست با اعضای هیئت مدیره ناحیه صنعتی خواف، اظهار کرد: شناسایی و احصاء نیازهای صنعتگران یکی از مهمترین دغدغه های شرکت شهرکهای صنعتی استان است که بصورت مستمر بررسی و از نقطه نظرات صنعتگران استفاده تا بهترین راهکار ارائه و تسریع و تسهیل در امور واحدهای صنعتی انجام شود.

  وی افزود: رونق مستمر واحدهای صنعتی یکی از اولویت های اصلی است و باید تلاش خود را در این زمینه انجام داد تا صنعتگران مشکلی نداشته باشند.

  مهدی زاده مقدم با اشاره به حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از صنعتگران، عنوان کرد:اکنون فرصت بسیار مناسبی است تا سرمایه گذاران با سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان از موقیعت و مشوق های موجود استفاده و بهره برداری کنند.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان  رضوی خاطرنشان کرد: این منطقه فضاي مناسبي براي کسب و کار دارد و در حال حاضربا استقرار 18 واحد صنعتي بهره برداري شده و بالغ بر 214 نفر مشغول به کاراست.