• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 5 مهمان آنلاین می باشند.

  بهره برداری از یک واحدصنعتی سنگ در شهرک صنعتی کاویان

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از بهره برداری واحد صنعتی برش سنگ گرانيتي که به صورت تايل انجام می شود در شهرک صنعتی کاویان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت : افزایش سرمایه گذاری ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی رضایت بخش بوده و بهره برداری از واحدهای صنعتی و افزایش تولید واحدها وضعیت اشتغال و رشد اقتصادی را در این بخش موجب شده است.

  وی افزود : این واحد صنعتی با سرمایه گذاری بالغ بر 25 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 10هزار متر مربع و با اشتغال 10 نفرمستقیم راه اندازی و به بهره برداری رسید.                                                                       

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: با توجه به فضای مطلوب کسب و کار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و ظرفیت های موجود تمام تلاش ما این است که این روند مستمر و با ثمرات بیشتری ادامه یابد.

  وی تأکید کرد: در حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی مشوق های ویژه ای اتخاذ کرده که با مزایای مطلوبی که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی وجود دارد باید تمام صنعتگران از آن استفاده و بهره مند شوند.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه های اصلی این شرکت است تا با تجهیز و تکمیل آنها در جهت کمک به صاحبان صنایع عمل کنیم.