• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 5 مهمان آنلاین می باشند.

  برگزاری نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال شهرستان گناباد

  با حضور استاندار خراسان رضوی و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان، کارگروه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال شهرستان گناباد برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي،علی رضا رشیدیان در این نشست بر لزوم بهره گیری بیشتر از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی تاکید و اظهار کرد: ارتقاء دفتر نظارت گمرکی، افزایش ساعات پاسخگویی، بهره گیری بیشتر از ظرفیت  دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و دانش آموختگان دانشگاهی و ایجاد اشتغال پایدار برای این قشر ضروری است.
  وی افزود: دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی موظف به اجرای طرح ها و برنامه های مصوب شوراها و کارگروه های اقتصادی مانند اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل هستند و در صورت هر گونه درخواست دستگاه های نظارتی، به مصوبات شوراهای استانی که با مسئولیت استاندار برگزار می شوند استناد شود.
  رشیدیان تلاش برای تحقق هدف گذاری ایجاد 160 هزار فرصت شغلی در سال جاری را ضروری دانست و اظهار داشت: مدیران می بایست  آمار اشتغال ایجاد شده را رصد و موانع احتمالی برای تحقق آن را  به دبیرخانه کارگروه اشتغال استان اعلام کنند.
  وی عنوان کرد: تحقق این مهم مستلزم تقویت  هم افزایی، همدلی و تعامل همه بخش های دولتی، خصوصی، عمومی، مسئولان و دست اندرکاران است.
  استاندار خراسان رضوی گفت: باید ضمن استفاده مناسب از ظرفیت های اقتصادی هر منطقه، برای رفع مشکلات تولید و اشتغال به عنوان سیاست مهم دولت دوازدهم تلاش کرد.
  رشیدیان با اشاره به اهمیت ارتباط صنعت و دانشگاه، تصریح کرد: طرح تکاپو یکی از این برنامه ها است که با تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و مهارت آموزی، رونق اشتغال کشور را به همراه دارد.
  استاندار خراسان رضوی یکی از راهکارهای جدی رونق تولید و اشتغال را جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در استان دانست و تاکید کرد: برای اجرای پروژه ها نباید تنها به منابع و تسهیلات بانکی اتکا داشت.
  در ادامه مسعود مهدی زاده مقدم مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي گفت: شرکت شهرک‌های صنعتي استان نگاه ویژه ای به صادرات هدفمند از طریق کنسرسیوم های صادراتی دارد تا محصولات واحدهای صنعتی بدون مشکلی صادر شوند.
  رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي خاطرنشان کرد: تمام مسائل صنعتگران استان با شناخت دقیق رصد می شود تا کوچکترین دغدغه بخصوص در بحث رشد و رونق خود نداشته باشند و بتوانند به توانمندی های ویژه ای برسند.