• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 5 مهمان آنلاین می باشند.

  بازدید استاندار خراسان رضوی از یک شرکت تولیدی فرآورده های نسوز قلیایی در شهرک صنعتی گناباد

  استاندار خراسان رضوی و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي استان به منظور بازدید از چندین واحد صنعتی و شرکت در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید گناباد، به این شهرستان سفر کردند.
  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي، مسعود مهدی زاده مقدم بیان کرد: این شرکت در سال 1375 راه اندازی کامل خط تولید فرآورده های نسوز قلیایی پایه منیزیتی را در شهرک صنعتی گناباد آغاز کرده است.
   وی اظهار داشت: هم اکنون اشتغال این واحد صنعتی 116 نفر است که با با بهره برداری طرح توسعه برای 30 نفر دیگر نیز اشتغال ایجاد خواهد شد.
  مهدی زاده مقدم ادامه داد: این واحد صنعتی با سرمایه کذاری 50میلیارد ریال و سرمایه ارزی 13 میلیون دلار ظرفیت 30 هزار تن آجر و مواد ویژه نسوز قلیایی دارد که با تمام ظرفیت تولید می کند. 
  رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي خاطرنشان کرد: همچنین سرمایه گذاری طرح توسعه این واحد صنعتی 391 میلیارد ریال برآورد شده که با بهره برداری آن 20 هزارتن به ظرفیت تولید آن اضافه می شود.