• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 4 مهمان آنلاین می باشند.

  دست یابی موفقیت کنسرسیوم های صادراتی در نمایشگاه روسیه

  مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي از دست یابی به موفقیت کنسرسیوم های صادراتی در نمایشگاه روسیه خبر داد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي، مسعود مهدي زاده مقدم اظهار کرد: اعضای پنج کنسرسیوم صادراتی استان به نمایشگاه صنایع غذایی world food روسیه اعزام شدند و از نزدیک با سرمایه گذاران و تجار خارجی بحث و گفتگو کردند.

  وی افزود: باید در نمایشگاه های خارجی که در حوزه صنعت برگزار می شود واحدهای صنعتی و تولیدی حضور داشته باشند وارتباط نزدیکی برقرار کنند تا از آخرین روند بازار و دستاوردهای تکنولوژیکی که توسط متخصصان صنعت در جهان ارائه شده آگاه تا شاهد رشد و رونق اقتصادی بیشتر صنعت استان باشیم.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: نمایشگاه ها فرصتی مناسبی برای ارائه توانمندی‌های صنعتگران است تا درعرصه‌های داخلی و خارجی با ظرفیت های اقتصادی آشنا تا ضمن آشنایی با تکنولوژی های روز سطح توانمندی خود را افزایش دهند و نیز صادرات بیشتری به کشورهای مختلف داشته باشند.

  وی عنوان کرد: در این نمایشگاه بیش از دو هزار غرفه از 40 کشور جهان حضور داشتند و به ارائه توانمندی های خود پرداختند که 12 غرفه اختصاصی مربوط به ایران بود.

  مهدی زاده مقدم ابراز کرد: 5 شرکت مدیریت صادرات از استان با حمایت  شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی در این نمایشگاه حضور یافته  و شرایط حضور محصولات واحدهای صنعتی کوچک و متوسط را در بازار روسیه بررسی کردند.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: مهترین مباحث صورت گرفته کیفیت کالاهای ایرانی، ارسال محصولات با بسته بندی مناسب، ترانزیت خوب کالا از جمله مسائل مورد بحث با بازرگانان بود که به آن پرداخته شد.

  در پایان گفتنی است هیئت اعزامی استان خراسان رضوی از بزرگترین مرکز تجاری صنایع غذایی و میوه و سبزیجات روسیه بنام فود سیتی دیدن و با مدیریت مرکز تجاری ملاقات و راههای توسعه مراودات تجاری بیشتر را بررسی کردند.