• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 3 مهمان آنلاین می باشند.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی: شهید حججی؛ ایثارگری های شهدای دفاع مقدس را دوباره زنده و ترسیم کرد

  مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: هفته دفاع مقدس یادآور آن ایثارگری ها، عظمت ها و رشادت های شهدا است که با جانفشانی جان خود آن حماسه های بزرگ را بوجود آوردند و شهدای مدافع حرم ادامه دهنده راه آنان هستند.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي، مسعود مهدی زاده مقدم در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس ضمن تسلیت و تعزیت ایام شهادت سالار شهیدان، اظهار کرد: شهید حججی راه فرهنگ ایثار و شهادت را با جانفشانی جان خود نشان و ایثارگری ها و شجاعت شهدای دفاع مقدس را دوباره زنده و ترسیم کرد.

  وی ادامه داد: شهید حججی در هفته ای که مزین به هفته دفاع مقدس بود با بازگشت خود و ایثارگری هایش نشان داد که جوانان ما همیشه ادامه دهنده و پیرو امام و پشتیبان ولایت فقیه هستند.

  مهدی زاده مقدم عنوان کرد: الگو پذیری شهید حججی از حضرت اباعبدا...الحسین(ع) همیشه باید سرلوحه کارهایمان باشد تا در هر راهی که قدم می گذاریم به خدا نزدیکتر و سعادت مند واقعی شویم.

  وی با اشاره به جلوه های نهضت عاشورا در شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، تأکید کرد: این جلوه ها و خون پاک شهدا باعث شد امروز شاهدآرامش، استقلال، آزادی و امنیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا یکی از اصلی ترین کارهایی است که ما باید انجام و دراین راه قدم برداریم تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.