• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 3 مهمان آنلاین می باشند.

  برگزاری 139 دوره آموزشی در شش ماهه نخست امسال

  مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری 139 دوره آموزشی در شش ماهه نخست امسال جهت واحدهای صنعتی و تولیدی خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: آموزش نقش مهم و راهبردی در توسعه و پیشرفت فعالیت های واحدهای صنعتی و تولیدی دارد و در همین جهت ارائه آموزش به آنها در زمینه های مختلف صورت می گیرد و با نیازسنجی که صورت پذیرفته آموزش های مختلف بصورت مستمر انجام می شود.

  وی افزود: در شش ماهه اول سال تعداد 139 دوره آموزشی برای 4 هزار و 290 نفر به میزان 51 هزار و 488 نفر ساعت آموزش برگزار شد.

  مهدی زاده مقدم عنوان کرد:هدف ما توسعه کسب و کار صاحبان صنایع،مهارت کارکنان واحدهای صنعتی وآشنایی با مقررات داخلی و بین المللی است که توسط این دوره ها و مشاوران صنعتی آموزش داده می شود.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: برای حضور در بازارهای جهانی باید صاحبان صنایع بروز باشند و برای حضور پررنگ در این عرصه با آگاهی قدم بردارند تا دچار مشکل نشوند، شهرک‌هاي صنعتی استان در بحث آموزش نگاه ویژه ای دارد که مرحله به مرحله در حال انجام است.

  وی در پایان گفت: اين دوره هاي آموزشي با سرفصل های متنوع در زمینه ارتقا مهارت شاغلین واحدهای صنعتی، موضوعات مدیریتی و منابع انسانی، توسعه بازار و HSEE, و کارآفرینی برگزار شده است.