• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  برگزاری نشست تخصصی تدوین شیوه نامه سراسری محاسبه هزینه های خدمات و امور جاری شهرکهای صنعتی سراسر کشور

  نشست تخصصی تدوین شیوه نامه سراسری محاسبه هزینه های خدمات و امور جاری شهرکهای صنعتی  با حضور  علینقی قدس,مشاور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران , همایون توفیقی,مدیر ایمنی ,بهداشت و محیط زیست این سازمان ,مسعود مهدی زاده مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، "علینقی قدس" در این نشست گفت: در اجراي ماده 6 از قانون اصلاح تأسيس شركت شهركهاي صنعتي ايران" هزينه هاي مربوط به خدمات و امور جاري شهرك صنعتي بر اساس آئين نامه اي كه به تصويب مجمع عمومي شركت شهركهاي صنعتي مي رسد از صاحبان واحدهاي صنعتي موجود در شهرك يا اشخاصي كه بنحوي از انحاء اراضي مورد نياز براي اجراي طرح خود را تهيه کرده اند دريافت مي گردد.

  علینقی قدس هدف از برگزاری این نشست تخصصی را در تدوین شیوه نامه ای واحد در راستای ايجاد وحدت رويه و يكسان سازي فرآيند نحوه محاسبه و دريافت حق شارژ، آب بها و فاضلاب بها در شهركها و نواحي صنعتي کشور تحت پوشش، دستورالعمل هیئت وزیران عنوان کرد.

  وی عنوان کرد:هرگونه دريافت حق شارژ و هزينه هاي مشترك شهرك و يا ناحيه صنعتي در شركتهاي استاني در چارچوب اين دستورالعمل تدوین شده است.

  در ادامه این نشست مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: تمام سعی و تلاش ما به عنوان یکی از حامیان صنعتگران این است که صاحبان صنایع بدون کمترین دغدغه به کار خود ادامه دهند و در همین راستا تمام قول های مساعدی که داده شده تا این لحظه انجام شده است.

  مهدی زاده مقدم تصریح کرد: از مهمترین مباحث ما در حوزه شهرک‌ها و نواحی صنعتی تکمیل زیر ساخت های‌ شهرک‌های صنعتی و شاخص‌های اقتصادی و عمرانی است.

  گفتنی است این نشست تخصصی با حضور نمایندگان استانهای اصفهان,آذربایجان شرقی,همدان,مازندران و خوزستان برگزار و به ارائه و تبادل نظر نیز پرداختند.