• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی عطار

  هاجر چنارانی نماينده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شوراي اسلامي در بازديد از شهرك صنعتي عطار به نقش واحدهای صنعتی کوچک  در رشد و رونق اقتصادی تأکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، با حضور "هاجرچنارانی" نماينده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شوراي اسلامي، مسائل واحدهاي توليدي در شهرك صنعتي عطار  مورد بررسی قرار گرفت.

   چنارانی بیان داشت: باید با ایجاد نواحی صنعتی روستایی مستعد زمینه های رشد  سرمایه گذاری برای صنعتگران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فراهم شود و از ظرفیت های مختلف شهرستان بخوبی استفاده شود.

  وی عنوان کرد: صنعتگران در خط مقدم جبهه اقتصاد مقاومتي هستند و ما باید با حمايت و آماده سازی بسترهای لازم زمینه را برای آنها فراهم و بتوانیم كمك مؤثري در حوزه تولید و اشتغال داشته باشیم.

   در ادامه و در حاشیه این بازدید مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: برنامه ریزی در خصوص پروژه ها در مناطق کمتر توسعه یافته و روستاها انجام شده تا ضمن برخورادی جوانان از اشتغال به رونق اقتصادی هر منطقه کمک کند.

  وی افزود: تمام سعی و تلاش ما به عنوان یکی از کوچکترین حامیان صنعتگران این است که صاحبان صنایع بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه دهند و در همین راستا تمام برنامه های مختلفی که طرح ریزی شده طبق اولویت ها در حال انجام است.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: شهرك صنعتي عطار از شهرک‌های مستعد سرمایه گذاری در استان است و سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی از مزایا و مشوق ها استفاده و بهره برداری کنند.

  در پایان گفتنی است از دو واحد صنعتی در این شهرک بازدید بعمل آمد و در مورد مباحث گوناگون گفتگو و تبادل نظر شد.