• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  اجرای پروژه احداث تقاطع ورودی وآسفالت معابر ناحیه صنعتی جغتای سبزوار

   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری مناقصه پروژه اجرای پروژه احداث تقاطع ورودی و روسازی و آسفالت معابر ناحیه صنعتی جغتای سبزوار خبرداد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" ضمن بیان خبر فوق اظهار کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان ، یکی از دغدغه های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی  استان است.

   وی افزود: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر دو میلیارد ریال و در مدت 2 ماه به انجام خواهد رسید.

  مهدی زاده مقدم تصریح کرد: در بهسازی و آسفالت خیابان ها  که قرار است روکش آسفالت انجام شود طبق قرارداد منعقد شده با پیمانکار رعایت نکات فنی از قبیل آستر ، رویه  و ضخامت آسفالت بر اساس تمامی استانداردها انجام خواهد شد و خیابانهایی که قرار است به صورت کلی برای اولین بار آسفالت شوند زیرسازی و انجام کلیه مراحل  با نظرات کارشناسان حوزه فنی شرکت انجام خواهد شد.

   وی با تاکید بر کیفیت و کمیت در اجرای پروژه های فنی  و  سرعت در انجام کارها خاطرنشان کرد: تأمین زیرساخت هاو بهسازی شهرک‌های صنعتی استان بخشی از نیازهای صنعتگران است و با اجرای این پروژه ها بستر مناسبی برای سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی استان فراهم کنیم.