• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  برگزاری مانور و دوره آموزشی پدافند غیرعامل درشهرک صنعتی تربت جام

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری مانور و دوره آموزشی پدافند غیرعامل در فاز توسعه شهرک صنعتی تربت جام توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهرستان خبرداد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" اظهار کرد: مصون سازی شهرک‌ها و و نواحی صنعتی در مقابل تهدیدات مختلف همیشه مدنظر است تا بتوانیم به طور مستمر توان خود را ارتقا و مسائل را به طور دقیق رصد کنیم.

   وی افزود: با توجه به کارخانه های مختلفی که در شهرک‌هاو نواحی صنعتی استان وجود دارد باید اینگونه مانورها و دوره های آموزشی برگزار شود تاصنعتگران در مقابل حوادث گوناگون از آمادگی لازم برخوردار باشند.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: از اهداف این مانور عملیات خرابکارانه، نفوذ،آگاه سازی و تقویت توان دفاعی در مقابل تهدیدات واحدهای صنعتی بود که به طور دقیق، منظم و تخصصی اجرا شد.

   رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مهمترین عواملی که به اهداف مختلف در پدافند غیرعامل کمک می کند بحث سرعت و آگاهی در مباحث گوناگون است تا عملکرد در عملیات به بهترین صورت ممکن اجرا و عملی شود.

  در پایان گفتنی است این مانور و دوره آموزشی در محل کارخانه شیشه آذرمینای جام در شهرک صنعتی تربت جام برگزار شد.