• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  تسریع و تسهیل امور صنعتگران شهرک صنعتی کلات

   مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از تسریع و تسهیل امور صنعتگران شهرک صنعتی کلات خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدي زاده مقدم" در بازدید دوره ای از واحدهای صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان از شهرک صنعتی کلات دیدن کرد و گفت: شناسایی و احصاء نیازهای صنعتگران یکی از مهمترین دغدغه های شرکت شهرک‌های صنعتی استان است که بصورت مستمر بررسی و از نقطه نظرات صنعتگران استفاده تا بهترین راهکار ارائه شود.

  وی افزود: صنعتگران نقش بسزایی در اقتصاد دارند و ما حداقل کاری که می توان در قبال خدمات ارزنده و صادقانه واحدهای صنعتی و تولیدی انجام دهیم این است که مشکلات آنان را بشنویم و اطلاعات لازم را جذب کنیم تا بتوان گام های موثری در جهت موفقیت آنان برداریم.

  وی ادامه داد: رونق مستمر واحدهای صنعتی یکی از اولویت های اصلی ما و تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می دهیم تا صنعتگران مشکلی نداشته باشند.

  مهدی زاده مقدم با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید و حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اضافه کرد:اکنون فرصت بسیار مناسبی است تا سرمایه گذاران با سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان از موقیعت و مشوق های موجود استفاده و بهره برداری کنند.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: خوشبختانه بیشتر واحدهای صنعتی با حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تحرک و رونق اقتصادی خوبی در این شهرک صنعتی بوجود آورده اند و هدف بزرگتر ما این است که تولید کنندگان با ظرفیت بیشتر و بالاتری حرکت کنند و شاهد رشد روز به روز واحدهای صنعتی باشیم.

  وی در پایان گفت: اقدامات دولت تدبیر و امید باعث توانمندی صاحبان صنایع شده و رشد روز افزون واحدهای صنعتی را بدنبال داشته است.