• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  کسب رتبه نخست شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در ضمانت‌نامه‌های صنعتی درکل کشور

  شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در شش ماهه نخست امسال از لحاظ ارزش اعتبارات و  تعداد ضمانتنامه های صنعتی در کشور رتبه نخست را کسب کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" در نشست شورای معاونین اظهار کرد: با توجه به گزارش اخذ شده از صندوق ضمانت سرمايه‌گذاري صنايع کوچک، شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در بین 31 استان کشور چه به لحاظ ارزش اعتبارات با مبلغ 140 میلیارد ریال و چه از لحاظ عددی با 17 عدد ضمانتنامه صنعتی استان پیشتاز در کشور قرار گرفت.

  وی افزود: کمک به توسعه صنايع کوچک از طريق تضمين حداکثر 70 درصد و در مناطق کمتر توسعه يافته تا 85 درصد، اصل و سود تسهيلات اعطايي بانکها و موسسات مالي و اعتباري به واحد هاي صنعتي کوچک از وظايف اصلي و ماموريت صندوق ضمانت سرمايه گذاري صنايع کوچک است.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: در سبد آماری توانستیم 14 درصد از ضمانتنامه های صادره صندوق ضمانت در سطح کشور در شش ماهه نخست سال را به استان اختصاص دهیم که این آمار خوب و قابل قبولی است و امیدواریم تا پایان سال به همین روند ادامه دهیم و بتوانیم بیشتر از گذشته به صنعتگران کمک کنیم.

  وی تأکید کرد: با توجه به اینکه صنایع خرد، کوچک و متوسط آسيب پذيري بیشتری نسبت به صنايع بزرگ دارند تلاش ما بيشتر در راستاي این صنايع و واحدهاي نوپاي مستقر در شهرک‌ها و نواحي صنعتي است تا براي حل مشکل سرمايه در گردش اين واحدها با حمايت هاي صندوق ضمانت مبلغ های آنان مصوب و جهت صدور ضمانت نامه ها اقدام شود.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: معتقدم ضمانت نامه ها در سه حوزه ایجادی، سرمایه در گردش و توسعه کمک شایانی در حوزه صنعت استان داشته است و به رشد اقتصادی صاحبان صنایع منجر شده است.

  وی درپایان گفت: از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و گام به گام در کنار صنعتگران حضور داریم تا حوزه صنعت استان بیش از پیش تقویت و هرروز شاهد رشد اقتصادی روزافزون واحدهای صنعتی باشیم.