• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 5 مهمان آنلاین می باشند.

  آمادگي 38 شهرك و ناحيه صنعتي استان خراسان رضوي جهت استقرار صنوف

  مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي از آمادگي اين شركت براي ساماندهي و استقرار صنوف مختلف در تمامي شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي، "مسعود مهدي زاده مقدم" در نشست ساماندهي صنوف اظهار کرد: در حال حاضر در دو شهرك صنعتي از مجموع 38 شهرك و ناحيه صنعتي استان صنوف توليدي در حوزه هاي فعاليت مختلفي مانند فلزتراشان، چاپ و نشر، درودگران و مبل سازان و آبکاران مستقر هستند كه از مزاياي حضور در شهرك هاي صنعتي بهره مند شده اند.

  وي افزود: از جمله ساير شهرک‌ها و نواحي صنعتي مي توان به شهرک‌های صنعتي چناران، قوچان1، سبزوار2، کاشمر، تربت جام، تربت حيدريه2 و خيام نيشابور اشاره کرد كه از جاذبه مناسبي براي استقرار صنوف برخوردار هستند.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: صنوف مختلف با استقرار در شهرک‌ها و نواحي صنعتي مي توانند از مزايايي مانند استفاده حداكثري از ظرفيت و امكانات زيربنايي ايجاد شده، كمك به سامان دهي صنوف، جلوگيري از پراكندگي ناموزون و كمك در جهت توزيع متمركز اصناف، امکان تعامل سريع و آسان با واحدهاي صنعتي، مستثني بودن از قانون شهرداري ها و امکان صدور پروانه ساختمان و پايان کار بصورت رايگان، امکان پذيرش دفترچه هاي قرارداد شرکت بعنوان وثيقه نزد بانکها و موسسات مالي اعتباري، امکان تخفيف در قيمت مصوب حق بهره برداري شهرک و پرداخت هزينه هاي مربوطه بصورت نقد و اقساط، امکان احداث واحدهاي صنفي بر اساس طرح تيپ مصوب و فاقد محدوديت در تراکم و سطح اشغال بهره مند شوند.

  وی تأکید کرد: در حال حاظر كليه امكانات مورد نياز از قبيل گاز، آب، برق، معابر، روشنايي، تلفن، اينترنت، فضاي سبز، نگهباني و ساير زيرساختهاي مورد نياز در شهرك هاي صنعتي استان فراهم شده است و اين شركت آمادگي دارد زمينه استقرار اصناف را در اين شهرک‌ها فراهم آورد.

  مهدي زاده مقدم با بيان اينکه اصناف توليدي در صورت استقرار در شهرک‌های صنعتي استان از مزيت هاي شهرک‌ها بهره مند مي شوند، گفت: صنوف براي جابجايي نيازمندي هاي فراوان از قبيل تغييرکاربري محل هاي موجود دارند که با ورود به شهرک‌ها و نواحي صنعتي مي توانند از مزاياي استقرار برخوردار شوند.

  رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي خاطر نشان کرد: ما آمادگي کامل داريم تا با توجه به رسالت شرکت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي و حمايت هاي جديد سازمان صنايع کوچک و شهرکهاي صنعتي ايران، صنوف مختلف را بخصوص آنهايي که آلايندگي بيشتري دارند را در شهرک‌ها و نواحي صنعتي مستقر کنيم.