• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 4 مهمان آنلاین می باشند.

  بازدید نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی بردسکن

  نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از واحدهای صنعتی بردسکن به گفتگو با صنعتگران و حل مسائل آنها پرداخت.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک هاي صنعتي خراسان رضوي، "بهروز بنیادی" اظهار کرد: باید از ظرفیت ها و مزیت هایی که در شهرکها و نواحی صنعتی وجود دارد در جهت تولید و رونق اقتصادی صنعتگران استفاده تا دغدغه ای در خصوص حل مسائل صاحبان صنایع باقی نماند.  

  وي افزود: با برنامه‌ریزی دقیق، صنایع مهاجرت شده را همراه با تأمین زیرساخت،مجدداً می شود به این شهرستان برگردانیم زیرا توانمندی های روستاهای این شهرستان در صنعت سبب جلوگیری از مهاجرت می شوند.

  بنیادی بیان داشت: باید سیاست گذاری های لازم درراستای تشویق سرمایه گذاران صنعتی انجام شود تا هم افزایی بیشتری در فضای کسب و کار شکل گیرد.

   درحاشیه این بازدید مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: بستر های لازم برای توسعه بیشتر این منطقه فراهم شده و با همکاری بیشتر بخش خصوصی بخصوص صنعتگران و کشاورزان می توان اقتصاد منطقه توانمندتر از گذشته شود. 

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی به پروژه های عمرانی اشاره و خاطر نشان کرد: رصد پروژه های عمرانی به صورت جدی در محل اجرای آنها توسط کارشناسان استان انجام می شود تا نقص و کمبودی باقی نماند و سبب تسریع و تسهیل در امورصنعتگران شود.