• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 4 مهمان آنلاین می باشند.

  بهره برداري مجدد از 48 واحد صنعتي راکد

  معاون صنايع کوچک شرکت شهرک هاي صنعتي خراسان رضوي از بهره برداري مجدد 48 واحد صنعتي راکد در شهرک ها و نواحي صنعتي این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک هاي صنعتي خراسان رضوي، "مجيد عليخواه" اظهار کرد: با حمايت دولت تدبير و اميد از صنعت، اقدامات موثري در راستاي رفع موانع توليد صنايع مختلف توليدي و صنعتي انجام شده و 48 واحدصنعتي که قبلا بهره برداري شده بودند و به دليل تامين مواد اوليه و نقدينگي تعطيل شده بودند مجدداً به چرخه توليد و فعاليت بازگشتند.

  وي افزود: احياي مجدد اين واحدها کمک بسياري به رونق اقتصادي استان خواهد کرد و يکي از دغدغه هاي ما در نشست ها با مديران واحدهاي صنعتي بررسي مسائل مختلف آنها است که در کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد مطرح و انجام می شود.

  عليخواه ادامه داد: از اين تعداد 1 واحد در بخش نساجي ، تعداد 2 واحد كاني غيرفلزي ، تعداد 25 واحد فلزي ، تعداد 7 واحد غذايي ، تعداد 10 واحد شيميايي ، تعداد 1 واحد سلولزي و 2 واحد برق الكترونيك با مجوع اشتغال 900 نفر ، به چرخه تولید بازگشتند.

  معاون صنايع کوچک شرکت شهرک هاي صنعتي خراسان رضوي با توجه به حمايت سازمان صنايع کوچک و شهرکهاي صنعتي ايران خاطرنشان کرد:  براي ايجاد رونق بيشتر و هرچه بهتر درواحدهاي صنعتي و توليدي استان مشوقات و دستورالعمل هاي سازمان به صورت برنامه ريزي شده در حال انجام است تا واحدها ازآنها استفاده و بهره مندشوند.