• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  بهره‌برداری از 74واحد صنعتی و توليدي با سرمایه‌گذاری 1997ميليارد ريال در شهرک‌ها و نواحی صنعتي خراسان رضوی

  مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از بهره‌برداری74 واحدصنعتی و توليدي با سرمایه‌گذاری یک هزار و 997 ميليارد ريال در سه ماهه سوم سال جاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتي استان، خبر داد.

  به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" گفت: با اقدامات حمايتي دولت دوازدهم و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، بهره برداری از74 واحدصنعتی با سرمایه‌گذاری 1997ميليارد ريال در سه ماهه سوم سال جاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتي استان به بهره‌برداری رسيدند که نشان از وضعیت مطلوب در حوزه صنعت استان است.

  وی افزود: درمجموع، هم‌اکنون دو هزارو 481واحد صنعتی بهره‌بردار در استان وجود دارد.

  مهدی زاده مقدم بیان داشت: با بهره‌برداری از 74 واحد صنعتي، زمينه اشتغال یک هزار و 258 فراهم شد.

  وی با اشاره به مهم‌ترین دغدغه بخش توليد و صنعت كه بحث سرمايه در گردش واحدها است اظهار داشت: اقدامات مؤثري در جهت رفع مسائل واحدهاي توليدي، با تشكيل ستاد اقتصاد مقاومتي و جلسات رفع موانع توليد انجام‌شده كه تسهيلات موردنياز در اختيار سرمایه‌گذاران طبق اولویت قرار می گیرد.

  رئیس هیأت مدیره ومديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوی خاطرنشان كرد: حمايت از صنايع خرد، كوچك و متوسط، علاوه بر ايجاد اشتغال در استان، توسعه صنعتي و اقتصادي و نیز افزايش درآمد ملي را بدنبال خواهد داشت.