• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  بهره برداري از پروژه تجهيز چاه آب، خط انتقال و تکميل قسمتي از شبکه توزيع آب فضاي سبز شهرک صنعتي کاويان

  مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي از بهره برداري پروژه تجهيز چاه آب، خط انتقال و تکميل قسمتي از شبکه توزيع آب فضاي سبز شهرک صنعتي کاويان خبرداد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي،"مسعود مهدي زاده مقدم" اظهار کرد:پروژه هاي زيرساختي و آبرساني در شهرک هاي صنعتي استان از اولويت اجرايي بالايي برخوردار است و تامين، انتقال و تکميل اين پروژه ها با توجه به برنامه ريزي هاي انجام شده صورت مي پذيرد.

  وي افزود: براي انجام اين پروژه بالغ بر يک ميليارد ريال از محل اعتبارات داخلي هزينه شده است.

  مهدي زاده مقدم عنوان کرد: سيستم يکپارچه مديريت کيفيت در طراحي و نظارت،اجرا و تامين آب همگام با آخرين تکنولوژي و استانداردهاي جهاني در شهرک‌ها و نواحي صنعتي انجام مي شود.

  مهدی زاده مقدم عنوان کرد: ايجاد زيرساخت ها و فراهم کردن امنيت حضور سرمايه گذاران براي احداث و راه اندازي واحدهاي صنعتي و توليدي در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان، يکي از دغدغه هاي اصلي شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان است.

  وي با تاکيد بر کيفيت و کميت در اجراي پروژه هاي فني و سرعت در انجام کارها خاطرنشان کرد: رسالت ما تجهيز و تکميل زيرساخت ها در شهرک‌ها و نواحي صنعتي است و با تکميل پروژه ها فضاي کسب و کار مطلوب ترخواهد شد.

  وی درپایان گفت: شهرک صنعتی کاویان در زمینی به مساحت 558 هکتار ایجاد شده که با توجه به شرایط مناسب این شهرک، بستر لازم برای سرمایه گذاران فراهم و هم اکنون با 150 واحد صنعتی بهره برداری شده و اشتغال شش هزار 121 نفر با سرمایه گذاری 4618 میلیارد مشغول به کار است.