• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 3 مهمان آنلاین می باشند.

  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی تأکید کرد: نیروهای آموزش دیده امروز؛ صاحبان تفکر آینده هستند

  مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی گفت: آموزش نقش مهم و استراتژیک در توسعه و پیشرفت فعالیت های واحدهای صنعتی و تولیدی دارد و هدف ما توسعه کسب و کار صاحبان صنایع با استفاده از نیروهای آموزش دیده است زیرا در آینده آنها هستند که صاحب فکر و اندیشه در عرصه صنعت خواهند بود.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي،"مسعود مهدي زاده مقدم" با همراهی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و جمعی از اعضا انجمن تولیدکنندگان کفش مشهد ضمن بازدید از بخش های مختلف کارگاه آموزش تخصصی چرم و کفش مرکز آموزش فنی و حرفه ای، گفت: امروزه داشتن دانش و مهارت لازم باید در کنار هم قرار بگیرند و هردو برای ورود به بازار کار ملزم بوده و به طور حتم برخورداری از مهارت های فنی و داشتن توان انجام کار جزو مولفه های مهم در بحث جذب موثر است.

  وی افزود: مراکز فني و حرفه اي بازوان محرک ارتقا در واحدهاي صنعتي هستند و واحدها باید برای نیروی انسانی خود از آموزش دیدگان استفاده کنند زیرا افرادی که در آموزشگاه های فنی و حرفه ای مهارت می بینند کیفیت، بهره وری، ایمنی و مهارت آنها کاملاً نمایان است.

  مهدی زاده مقدم عنوان کرد: اهمیت پرورش سرمایه های فکری در راستای ارتقاء دانش افراد و تلاش برای استفاده در جهت رفع موانع اساسی که پیشرفت واحدهای صنعتی را دچار مسئله ای می کند بسیار موثر و مفید است.

  وی تأکید کرد: برای کارکنان واحدهای شهرک‌ها و نواحی صنعتی در حوزه های مختلف، آموزش های نوین ارائه شده و برگزاری دوره ها برای آنها در همین راستا و باتوجه به نیاز سنجی صورت گرفته طبق برنامه ریزی نیز همچنان ادامه دارد.

  مهدی زاده مقدم بیان کرد: واحدهای صنعتی اگر می خواهند صادرات بیشتر و اثر بخشی داشته باشند باید فرهنگ آموزش را که لازمه ورود به بازارهای صادراتی است برای نیروهای خود جدی بگیرند زیرا استفاده از نیروهای متخصص و ماهر در کیفیت کالاهای آنها تاثیرگذار و در روند ورود کالا به بازارجهانی تاثیر فراوانی دارد.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان كرد: یکی ازاولویت های اصلی و مهم این شرکت حمایت از صنایع خرد، کوچک و متوسط است زیرا بیشترین تاثیر را بر تولید و اشتغال دارند بنابراین رشد و رونق این صنایع از اهمیت زیادی برخوردار است.

  در پایان گفتنی است بازدید بخش های مختلف کارگاه ها مورد بررسی و ارزیابی حاضرین قرار گرفته و سوالاتی در خصوص نحوه آموزش، مخاطبان و میزان اشتغال کارآموزان مطرح شد.