• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 5 مهمان آنلاین می باشند.

  برگزاری دومین دوره عمومی HSEE با هدف کاهش حوادث و بیماری های ناشی از کار

  مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي از برگزاری دومین دوره عمومی  HSEE با هدف کاهش حوادث و بیماری های ناشی از کار برای کلیه کارکنان این شرکت خبر داد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي، "مسعود مهدي زاده مقدم" گفت: برگزاری این دوره ها، کمک زیادی به ارتقای سطح آگاهی کارکنان وگامی موثر در جهت تامین سلامت گروه های هدف خواهد برداشت و کارکنان را در خود مراقبتی و نیز همچنین آموزش به دیگران توانمندتر می سازد.

   وی با اشاره به حفاظت در برابر این خطرات و کمکهای اولیه مورد نیاز، افزود: شناسایی اعمال نا ایمن مواردی مثل بی توجهی به نکات ایمنی و آیین نامه های حفاظت فنی ، کار بدون مجوز ، عدم توجه به اخطارها ، عجله ، کار در هنگام خستگی و خواب آلودگی انجام اعمال پر خطر و شوخی کردن در هنگام کار از نکات با اهمیتی هستند که بایدآموزش داده و مورد توجه ویژه قرارگیرد.

   مهدی زاده مقدم ادامه داد:همچنین شرایط نا ایمن مثل لبه ها و پرتگاه های بدون حفاظ وعلائم هشدار، دستگاههای بدون حفاظ و پوشش های ایمنی، وجود مواد خطر ناک در کارگاه، وجود ابزار و دستگاه های معیوب ، بی نظمی و ریخت و پاش دراین دوره معرفی و آموزش داده شد.

  رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي خاطر نشان کرد: در این دوره مباحث شناسایی اعمال و شرایط نا ایمن در محیط کار و مهمترین خطرات در محیط کار مانند سقوط از ارتفاع، برخورد با ماشین آلات، ریزش دیوار، آتش سوزی،گیرافتادن بدن در بین قطعات متحرک، انواع برق گرفتگی و شدت آن تعریف و ارائه شد.