• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 5 مهمان آنلاین می باشند.

  اجراي پروژه حفاري روتاري چاه آب شهرک صنعتي تايباد

  مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي از برگزاري مناقصه و تعيين شرکت مجري پروژه حفاري روتاري چاه آب شهرک صنعتي تايبادخبرداد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي، "مسعود مهدي زاده مقدم" دربازدیداز شهرک صنعتی تایباد، اظهار کرد: اجراي پروژه هاي زيرساختي و عمراني در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان از اولويت اجرايي بالايي برخوردار است و تامين و تکميل اين پروژه ها با توجه به برنامه ريزي هاي صورت گرفته انجام مي پذيرد.

  وي افزود:  اين پروژه با هزينه‌اي بالغ بر 2100 ميليون ريال و در مدت 3 ماه از محل اعتبارات طرح های غیرعمرانی به انجام خواهد رسيد.

  مهدي زاده مقدم ادامه داد: ايجاد زيرساخت ها و فراهم کردن امنيت حضور سرمايه گذاران براي احداث و راه اندازي واحدهاي صنعتي و توليدي در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان، يکي از دغدغه هاي اصلي شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان است.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: تجهيز و توسعه زيرساخت‌هاي شهرک‌ها و نواحي صنعتي خراسان رضوي در سال جاري هم با اولويت مناطق محروم در دستور کار قرار دارد و در حال اجرا است.

  رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي، بيان داشت: سيستم يکپارچه مديريت کيفيت در طراحي و نظارت،اجرا و تامين آب همگام با آخرين تکنولوژي و استانداردهاي جهاني در شهرک‌ها و نواحي صنعتي انجام مي شود و در همين راستا، حفاري اين چاه از لوله هاي UPVC مشبک و فولادي به عنوان لوله جدار وبه صورت ترکيبي، جهت افزايش عمر چاه و کاهش هزينه ها براي اولين بار در شهرک هاي استان استفاده خواهد شد.

  وي با تاکيد بر کيفيت و کميت در اجراي پروژه هاي فني و سرعت در انجام کارها خاطرنشان کرد: در پروژه هاي عمراني هدف هاي کلي هزينه، زمان کمتر و کيفيت بالاتر، تاثيرات و عملکرد در اين پروژه ها و بهبود روند ساخت توجه ويژه مي شود و تمرکز برروي کنترل پروژه با دقت خاصي موردبررسي و تحليل قرار مي گيرد.

  مهدي زاده مقدم  يکي از عوامل حضور سرمايه گذاران در شهرک‌هاي صنعتي را  تکميل و تجهيز زيرساختهاي عمراني برشمرد و گفت:  با ايجاد زير ساخت ها، صاحبان صنايع  با رغبت بيشتري در شهرک‌ها و نواحي صنعتي مستقر مي شوند و فضاي کسب و کار به نحوه موثري شکل مي گيرد.