• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 6 مهمان آنلاین می باشند.

  برگزاری مسابقات والیبال جام شهدای مدافع حرم به مناسبت دهه مبارک فجر

  یک دوره مسابقات والیبال قهرمانی جام شهدای مدافع حرم، حوزه دو بسیج ادارات شهید طرحچی به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی، برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" گفت: رشته والیبال، رشته ای مهیج و دارای محبوبیت زیادی در بین همگان بوده و به سرعت در کشور رشد و پیشرفت کرده است.

  وی افزود: در این دوره از رقابت ها ورزشکاران در قالب 10 تیم از ادارات حوزه دو شهید طرحچی شرکت کردند.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: مهمترین هدف از شرکت در این مسابقات افزایش نشاط روحی، توان جسمی و آمادگی کارکنان شهرک‌هاي صنعتی استان و پرداختن به ورزش و ایجاد بستری مناسب برای شکوفایی توانمندی کارکنان در رشته های ورزشی است.

  وی عنوان کرد: از برنامه های ما ایجاد فضایی پرنشاط بین کارکنان دستگاههای اجرایی بوده تا ضمن ایجاد این فضا نیز به ارتقا سلامتی آنها کمک شود.

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: این دوره از مسابقات با حضور تیم هایی از حوزه دو بسیج ادارات شهید طرحچی از 12 بهمن ماه آغاز و تا 28 بهمن ماه در شهر مشهد مقدس ادامه دارد.