• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 6 مهمان آنلاین می باشند.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی: تحقق 84 درصدی شاخص های اقتصاد مقاومتی در حوزه صنایع کوچک

  مدیر عامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی از تحقق 84 درصدی شاخص های اقتصاد مقاومتی صنایع کوچک در 9 ماهه سال جاری خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم"در نشست هیأت مدیره، اظهار کرد:یکی از هدف های اصلی ما تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید و اشتغال در استان بوده و هست و برای عملیاتی شدن برنامه ها، برنامه ریزی دقیقی صورت گرفته و خوشبختانه تا 9 ماهه سال جاری شاخص ها رشد مطلوبی داشته اند و همین روند باید تا پایان سال ادامه یابد.

  وی افزود: هم اکنون 84 درصد شاخص های اقتصاد مقاومتی صنایع کوچک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی محقق شده و باید با جدیت بیشتر همه بخش ها و حوزه ها، شاهد تحقق مطلوب تر این شاخص ها در ادامه روند کارها باشیم.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: توسعه صنایع خرد، کوچک و متوسط مهم‌ترین بستر برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است و باید تلاش کرد خدمات مطلوبی به آن‌ها ارائه و حمایت لازم از این صنایع بعمل بیاید زیرا در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بسیار تاثیرگذار هستند.

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: حمايت از صنايع خرد، كوچك و متوسط، علاوه بر ايجاد اشتغال در استان، توسعه صنعتي و اقتصادي و نیز افزايش درآمد ملي را بدنبال خواهد داشت.