• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 5 مهمان آنلاین می باشند.

  برگزاری دوره آموزش مناقصات ویژه اعضای کمیسیون مناقصات شهرک‌هاي صنعتی

  دوره آموزش مباحث مرتبط با مناقصات ویژه اعضای کمیسیون برگزاری مناقصات و اعضای کمیته فنی و بازرگانی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی به میزبانی شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم"در این نشست،اظهار کرد: با توجه به اینکه بخش زیادی از فعالیت­های اقتصادی دولتی از طریق مناقصه انجام می شود، باید ایجاد فرصت برابر برای همه عرضه کنندگان کالاها و خدمات جهت رقابتی سالم برای دسترسی به کالاها و خدمات مورد نیاز با کیفیت و قیمت مناسب، فرآیند خرید اجرا و انجام شود.

  وی با اشاره به اهمیت مناقصات، افزود: باید ضوابط و قوانین و مقررات مسائل مختلف بخصوص برگزاری مناقصات بصورت مستمر بررسی و بروز شود، در همین راستا و در جهت تحقق اهداف آموزشی این دوره برگزار شد.

    مهدی زاده مقدم ادامه داد: در این دوره مباحث مختلف اجرای مناقصه، امور پیمان ها و قراردادها، قوانین و مقررات و انجام عملیات پیمانکاری از مهمترین مطالب مهم است که آموزش داده شد.

  وی عنوان کرد: همچنین از دیگر مباحث مطرح شده بررسی کمیسیون مناقصات و صلاحیت ها، اهم نکات حائزاهمیت درآمد و پروژه ها، بازگشایی ها، اخذ مجوز های برگزاری مناقصات، انحصارات، ارزیابی ها،بررسی شکلی مناقصات و طبقه بندی آن،مناقصات محدود، مناقصات عام،تضمین مناقصات، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و مدت اعتبار پیشنهادات، در این دوره است.

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: آموزش نقش مهم و راهبردی در فعالیت های اقتصادی دارد به همین جهت ارائه آموزش در زمینه های مختلف با نیازسنجی که صورت پذیرفته بصورت مستمر انجام می شود.

  وی در پایان گفت: در این دوره آموزشی دو روزه آخرین قوانین و مقررات و مطالب مرتبط با برگزاری مناقصات ارائه می شود.