• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 5 مهمان آنلاین می باشند.

  برگزاری نشست هم اندیشی هیأت مدیره شهرک صنعتی قوچان

  نشست هم اندیشی اعضای هیأت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی قوچان با مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در این نشست، گفت : با حمایت دولت تدبیر و امید،زیرساخت ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با برنامه ریزی در حال انجام و به همین منظور نشستهای خوبی با مسئولان استانی صورت پذیرفته است.

  وی با توجه به جايگاه حوزه صنعت در رشد و توسعه استان افزود:در راستای تسریع بخشیدن و خدمات رسانی بهتر به واحدهای صنعتی مجدانه پیگیر مسائل مربوط به صاحبان صنایع باشید و با تلاش و تکیه بر تجارب خود نقشی مهم در جهت رفع مشکلات شهرک ایفا کنید تا شاهد رونق بیش از پیش استان باشیم.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد:واگذاری شهرک‌هاي صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم کرده که اجرای طرح ها و برنامه های راهبردی را درجهت نگهداری شهرک‌هاي صنعتی با دقت تر عمل کنند.

  وی عنوان کرد: ارتقای کمیت و کیفیت تولید داخلی، فعال سازی واحدهای تولیدی، رشد سرمایه گذاری و افزایش صادرات واحدهای تولیدی و صنعتی از جمله مهم ترین اهداف شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی در راستای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی است.

  مهدی زاده مقدم درخصوص اهداف برگزاری نشست های مشترک شرکت های خدماتی بیان داشت: بیان انتظارات متقابل، به تعامل رسیدن در سرفصل مشترک کاری و ایفای نقش سازنده در قانون از اهداف برگزاری این نشست ها است.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: این شهرک فضای مناسبی برای کسب و کار دارد و در حال حاضربا استقرار 64 واحد صنعتی بهره برداری شده و بالغ بر 1هزار و 333 نفر مشغول به کاراست.

  وی در پایان گفت: توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان می تواند به ایجاد اشتغال پایدار و مولد و حفظ اشتغال موجود که دغدغه همه خدمتگزاران نظام است، منجر شود.