• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 6 مهمان آنلاین می باشند.

  حمايت از واحدهای صنعتی کوچک و طرح‌هاي كارآفريني با صندوق ضمانت سرمايه‌گذاري صنايع كوچك

  مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی گفت: حمایت از واحدهای صنعتی کوچک و طرح های کارآفرینی توسط صندوق ضمانت سرمايه‌گذاري صنايع كوچك انجام می شود.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی قوچان2،افزود: به همه بخش های تولیدی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی توجه ویژه شده و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت های دولت تدبیر و امید ازصنعتگران، مشوق های مختلف برای پیشرفت واحدهای صنعتی و تولیدی ارائه می شود.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، خدمات لازم در خصوص ارائه ضمانت نامه های اعتباری به واحدهای متقاضی صنعتی و تولیدی در وجه بانک های عامل در جهت اخذ تسهیلات سرمایه ثابت و در گردش مورد نیاز واحدهای مذکور را انجام می دهد که این امر منجر به تسهیل در تامین وثایق و همچنین افزایش راندمان تولید و اشتغال در واحدهای صنعتی شده است.

  وی تأکید کرد: ایجاد انگیزه و توان رقابتی واحدهای صنعتی و تولیدی، از مهمترین اهداف ما در جهت افزایش تولید و اشتغال و رسیدن به رونق اقتصادی بیشتر است.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: با حمایت های دولت تدبیر و امید و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران، شرایط مناسبی برای توسعه اقتصادی واحدها با بازارهای صادراتی فراهم شده و همه باید از این فضای ایجاد شده به نحو مطلوب استفاده و بهره برداری کنند.