• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  نشست مشترک معاون صنايع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوي با فعالين اقتصادي کشور سوريه

  نشست مشترک سرمایه گذاران سوریه با معاون صنايع کوچک شرکت شهرکهای صنعتي استان خراسان رضوي برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی،"مجید علیخواه" در این نشست، اظهار کرد: منافع مشترک سرمایه گذاران در حوزه هایی که زمینه اقتصادی دارد باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

  وی افزود: توسعه روابط استان خراسان رضوی با کشورها به خصوص سوریه سبب اشتراکات فراوانی به نفع طرفین خواهد شد و به طور یقین مسیر رشد استان را نیز فراهم می کند.

  علیخواه ادامه داد: اين نشست با هدف توسعه همکاري تجاري في مابين واحدهاي صنايع دارويي و تجهيزات پزشکي استان خراسان رضوي و تجار و بازرگانان سوريه برگزار شد.

  وی عنوان کرد: با توجه به شرايط بوجود آمده براي کشور دوست و برادر سوريه، استان خراسان رضوي آمادگي کامل دارد تا در بخش هاي تأمين مواد دارويي و تجهيزات پزشکي ، تامين ماشين آلات تاسيسات مورد نياز ساخت کارخانه، ارائه خدمات مشاوره صنعتي و ارائه فناوري توليد در صنايع دارويي و هچنين سرمايه گذاري مشترک با اين کشور همکاري کند.

  معاون صنايع کوچک شرکت شهرکهای صنعتي استان خراسان رضوي،خاطرنشان کرد: این نشست ها به تقویت همکاری های اقتصادی میان تولیدکنندگان داخلی و سرمایه گذاران خارجی منجرب می شود و زمینه های مختلف اقتصادی را در شهرکها و نواحی صنعتی استان فراهم خواهد کرد.

  وی درپایان گفت: مقرر شد لیست کاملی از نیازها از سوی طرف سوری به شرکت شهرکهای صنعتي اعلام تا افراد توانمند در زمینه رفع آنها انتخاب و با برگزاری نشست های B2B امکان ارائه خدمات بهتر فراهم آید.