• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 6 مهمان آنلاین می باشند.

  توليد، اشتغال پايدار و توسعه صادرات،سه محور مهم در حوزه اقتصادي

  مديرعامل شركت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، توليد، اشتغال پايدار و توسعه صادرات را سه محور مهم در حوزه اقتصادي شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی برای واحدهای صنعتی و تولیدی، برشمرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی،"مسعود مهدی زاده مقدم" در نشست هیأت مدیره، اظهار کرد: ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی در جهت تولید، اشتغال پایدار و توسعه صادرات از اولویت ها و اهداف اصلی ما بوده و هست و در همین راستا زیرساخت ها به صورت برنامه ریزی شده یک به یک انجام گرفته تا صنعتگران دغدغه ای در این خصوص نداشته و روند استارت شروع کار آنها با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

  وی افزود: حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی براساس سیاست های دولت تدبیر و امید و حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران و با برنامه ریزی، مرحله به مرحله انجام شده است و واحدهای صنعتی استان به توانمندی مطلوبی دست یافته اند.

  مهدی زاده مقدم با اشاره به تدوين اولويت‌هاي سرمايه‌گذاري، ادامه داد: از اهداف مهم ما برای واحدهای صنعتی و تولیدی، افزايش سهم صادرات با دو رويکرد توليد صادرات محور و بهره برداري از موقعيت جغرافيايي ممتاز استان، افزايش رقابت پذيري صنعتي استان و توسعه اشتغال پايدار در بخش صنعت استان است.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: صادرات محصولات واحدهای صنعتی و تولیدی نقش تعیین‌کننده‌ای در توسعه آنها دارند و افزایش صادرات با هدف ایجاد اشتغال بیشتر و رونق اقتصادی روزافزون در میان صاحبان صنعت مورد توجه ویژه قرار دارد و درحال انجام است.

  وی درپایان گفت: صنعتگران نقش بسیار موثر و تعیین کننده ای در اقتصاد دارند و مصداق واقعی اقتصاد مقاومتی هستند زیرا با سرعت بخشیدن در بخش های مختلف حوزه صنعت نقش مهمی در ایجاد ارزش‌افزوده و اشتغالزایی ایفا می کنند و به طور مستقیم و غیر مستقیم در بهبود وضعیت اقتصادی تأثیرگذار هستند.