• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  چرخه را بچرخانیم؛ حمایت از تولید داخلی با خرید کالای ایرانی

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی به حمایت از تولید داخلی و خرید کالای ایرانی تأکید و از راه اندازی پویش بیایید چرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی توسط سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خرسان رضوی، " مسعود مهدی زاده مقدم " در نشست با دبیر شورای امامان جماعت شهرک‌ها و نواحی صنعتی و مدیران شهرک‌های صنعتی استان، اظهار کرد: باید حمایت از تولید داخلی و مصرف کالای داخلی یک فرهنگ مستمر و همه خرید کالای ایرانی را یک ضرورت بدانند تا زمینه ساز رشد و رونق تولید و اقتصاد و همچنین اشتغال پایدار در همه جا فراهم شود.

  وی با اشاره به اهداف اقتصاد مقاومتی در حمایت از تولید افزود: قطعاً اگر بخواهیم به ساختاری دقیق و نظام مند در رشد و توسعه اقتصادی جامعه برسیم باید همانطورکه در اهداف اقتصاد مقاومتی بیان شده حمایت ازتولید ملی، تقویت و توسعه کار شایسته و کارآفرینی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی مد نظر همگان باشد و خرید کالای ایرانی یک فرهنگ عمومی و ماندگار تبدیل شود.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: ایجاد اشتغال مولد و رشد و رونق تولید در گرو حمایت و استفاده همگان از محصولات داخلی بوده تا فضای مطلوب کسب و کار بخصوص در مناطق کمتر توسعه یافته شکل گیرد و فرصت های شغلی برای جوانان جامعه بوجود آید.

  وی تأکید کرد: راه اندازی پویش بیایید چرخه را بچرخانیم؛ خریدکالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی، اقدامی بسیارمناسب و موثر بوده تا خرید و مصرف کالای ایرانی بیش از پیش در اذهان همگان یادآوری و نگاه مصرف کننده نسبت به حمایت و مصرف کالای داخلی همیشگی شود.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: از همه رسانه ها درخواست دارم تا همیشه مبلغ و ترویج دهنده کالای داخلی باشند و با حمایت خود از تولید ملی گامی موثر در جهت پیشبرد اهداف توسعه صنعتی کشور بردارند.