• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 2 مهمان آنلاین می باشند.

  در سال جاري صورت گرفت: احداث 20 هكتار فضاي سبز در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان خراسان رضوي

  همزمان با هفته منابع طبيعي مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي در شهرک فناوري شمال شرق کشور دو اصله نهال را غرس کرد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خرسان رضوي، " مسعود مهدي زاده مقدم " در این مراسم که با حضور مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان و معاونین و مدیران شهرک‌هاو نواحی صنعتی برگزار شد، اظهار کرد: امروزه با توجه به وضعيت آب و هوايي و کمبود آب، وظيفه همه بوده تا با محافظت و غرس درخت از محيط زيست مراقبت و حراست کنند تا نه تنها آسيبي وارد نشود بلکه با توسعه اين شريان حياتي، شرايط همواره مطلوبي براي همگان فراهم کنيم.

  وي افزود: در تمام فصول سال و با توجه به هم زيستي گونه هاي مختلف گياهي با آن فصل،کاشت نهال و درخت درجهت توسعه فضاي سبز شهرک‌ها و نواحي صنعتي انجام مي شود تا هم موجب توسعه پايدار و بهبود شرايط محيط زيست شود و هم فضاي مطلوب و با نشاط براي صنعتگران فراهم آورد.

  مهدي زاده مقدم ادامه داد: تا کنون بيش از يك ميليون اصله انواع درخت ،و درختچه هاي متناسب با اقليم خراسان در شهرک‌ها و نواحي صنعتي و در مساحت حدود 850  هكتار کاشته شده است.

  وي تأکيد کرد: در امسال بيش از 20 هزار اصله از انواع درخت و درختچه هاي زينتي و كم مصرف از نظر آب مورد نياز در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان خراسان رضوي غرس شده است.

  مهدي زاده مقدم بيان کرد: با توجه به شرايط خشکسالي و کمبود بارندگي چندسال اخير با تجهيز فضاهاي سبز شهرک‌های صنعتي به آبياري تحت فشار و قطره اي استفاده مجدد از پساب تصفيه خانه ها و همچنين استفاده از گونه هاي گياهي مقاوم و مناسب نسبت به توسعه فضاي سبز در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان همچنان در دستور کار بوده و هم اکنون بالغ بر75 درصد فضاي سبز شهرک‌های استان به سيستم آبياري تحت فشار و قطره اي تجهيز شده است.

  رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، خاطر نشان کرد: يکي از برنامه هاي مهم ما ترويج فرهنگ درختکاري در شهرک‌ها و نواحي صنعتي بوده و هست و بخصوص در اين هفته در تمام شهرک‌ها و نواحي صنعتي غرس درخت انجام شده تا به حفظ و توسعه فضاي سبز کمک شده باشد.