• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 8 مهمان آنلاین می باشند.

  اجرای پروژه های عمرانی در جهت طرح های توسعه ای با هدف افزایش تولید و اشتغال

  معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعنی چناران، از این شهرک دیدن و به مسائل مختلف صنعتگران پرداخت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، فتحعلی محمدزاده دراین بازدید که به اتفاق مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی انجام شد، گفت: شناسایی و احصاء نیازهای صنعتگران یکی از مهمترین دغدغه های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بوده و در همین راستا اجرای پروژه های عمرانی در جهت طرح های توسعه ای با هدف افزایش تولید و اشتغال در تمامی شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سال جاری انجام خواهد شد.

   وی افزود: تجهیز و تکمیل زیرساخت های شهرک‌ها و نواحی صنعتی از مهمترین اولویت هاست و تمام تعهداتی که در سال گذشته بر عهده این سازمان و به شرکت های استانی تکلیف کرده بودیم به نحو احسن در بیشتر شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشورانجام و اجرا شد.

  محمدزاده ادامه داد: صنعتگران نقش بسزایی در اقتصاد دارند و ما حداقل کاری که می توان در قبال خدمات ارزنده و صادقانه واحدهای صنعتی و تولیدی انجام دهیم این است که مشکلات آنان را بشنویم و اطلاعات لازم را جذب کنیم تا بتوان گام های موثری در جهت موفقیت آنان برداریم.

  وی عنوان کرد: رونق مستمرواحدهای صنعتی یکی از اولویت های اصلی ما و تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می دهیم تا صنعتگران مشکلی نداشته باشند.

  محمدزاده تأکیدکرد: عملیات اجرای زیرساخت ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف کاهش دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران و در جهت تکمیل و تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می شود.

  معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خاطرنشان کرد: خوشبختانه بیشتر واحدهای صنعتی با حمایت های دولت تدبیر و امید، تحرک و رونق اقتصادی خوبی را در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بوجود آورده اند و هدف بزرگتر ما این است که تولید کنندگان با ظرفیت بیشتر و بالاتری حرکت کنند و شاهد رشد روز به روز واحدهای صنعتی باشیم.