• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 8 مهمان آنلاین می باشند.

  حمایت محصولات واحدهای صنعتی با بهره گیری از محورهای صادراتی

  مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي به حمایت محصولات واحدهای صنعتی با بهره گیری از محورهای صادراتی تأکید و راهکاری مهم برای توانمندی واحدهای صنعتی و تولیدی برشمرد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي،" مسعود مهدي زاده مقدم" در دیدار رئیس و اعضای خانه صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی، اظهار کرد: فعالیت امسال این شرکت هم مانند گذشته در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)و سیاست های دولت تدبیر و امید بوده و با تعامل و همکاری بیشتر با بخش خصوصی بدنبال تحقق اهداف در زمینه های مختلف صنعتی و اقتصادی برای صاحبان صنایع هستیم.

  وي افزود: خوشبختانه در سالی که گذشت شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی دو رسالت و وظیفه اصلی خود در بحث زیرساخت ها و حمایت از صنایع کوچک را بصورت مطلوب پشت سر گذاشت وامسال نیز پرتوان تر بدنبال اهداف خود خواهیم بود.

  مهدي زاده مقدم ادامه داد: یکی از مهمترین مباحث ما در بخش صنعت، تولیدات واحدهای صنعتی بوده که باید صادر و محصولات صادرات محور شوند و امسال باید شتاب بیشتری بگیرد و محصولات بیشتری به کشورهای هدف صادر شود.

  وي با اشاره به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب، تأکيد کرد: حمایت از کالای ایرانی باید با تعصب توسط همگان انجام و اجرا شود تا رشد و رونق اقتصادی در همه جا یکسان و فراگیر باشد.

  وی تأکید کرد: برای توانمندسازی اقتصادی باید نگاه، اول درون زا و بعد برون نگر باشد و با حمایت از کالای داخلی زمینه رشد، تقویت و ارتقاء تولید و اشتغال مولد فراهم شود تا به نتایج مطلوب و هم زودرس و نیز پایدار برسیم.

  رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، خاطر نشان کرد: نقشه راه که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ترسیم کردن همچنان اقتصادی و مقاوم سازی اقتصادی بوده و همه باید با حمایت و استفاده از تولیدات داخلی این مهم را شکوفاتر کنیم.