• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  11.5میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهرک‌هاو نواحی صنعتی استان خراسان رضوی

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با اشاره به افزایش سرمایه گذاری ها در استان از جذب 7 طرح سرمایه گذاری خارجی با سرمایه مصوب 11.5 میلیون دلاردر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان درسال گذشته خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" در نشست شورای معاونین،گفت:در سال گذشته 21طرح تولیدی با سرمایه گذاری خارجی به ارزش بالغ بر 18.5 میلیون دلار برای اجرا در استان مصوب شده که 30 درصد این طرح ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان است.

  وی افزود: 7 طرح صنعتی با سرمایه گذاری خارجی به ارزش 11 میلیون و 500 هزاردلار و اشتغال زایی مستقیم برای 206 نفردر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در سال 96 توسط سرمایه گذاران سرمایه گذاری شدکه در سال جاری هم  بدنبال سرمایه گذاری های جدید خارجی هستیم.

  مهدی زاده مقدم با بیان اینکه استان خراسان رضوی ظرفیت بالای اقتصادی برای سرمایه گذاری دارد،ادامه داد: با توجه به اینکه ریسک سرمایه گذاری در ایران پایین است خوشبختانه سرمایه گذاران خارجی استقبال خوبی در استان داشته و با امنیت خاطر سرمایه گذاری می کنند.

  وی تأکید کرد: ایجاد و نقطه تلاقی مناسبی میان سرمایه گذاری داخلی و خارجی دراستان شکل گرفته که در جهت تولید و اشتغال زایی مولد استفاده و نیز از ظرفیت های بوجود آمده برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی در هر منطقه ای بهره گیری می کنیم.

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: از همه توان و امکانات برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در جهت ایجاد تولید و اشتغال بیشتردر استان استفاده می کنیم تا شاهد تحولات بیشتری در حوزه اقتصادی و در سال حمایت از کالای ایرانی باشیم.