• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 8 مهمان آنلاین می باشند.

  حمایت دستگاه قضایی با صیانت از سرمایه گذاری قانونی برای حمایت از کالای داخلی

  قاضی مرتضوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی به حمایت دستگاه قضایی با صیانت از سرمایه گذاری قانونی برای حمایت از کالای داخلی تأکید و نقش صنعتگران را در این زمینه مهم ارزیابی کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، "قاضی سید امیر مرتضوی" در نشست کارگروه قضایی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، اظهار کرد: حمایت قضایی از سرمایه گذاری در جهت حمایت از کالای داخلی یکی از برنامه های مهم دستگاه قضایی استان خراسان رضوی در سال جاری بوده و حمایت های مختلف قضایی و حقوقی از ابتدای سال از سوی مجموعه قضایی استان انجام شده است.

  وی افزود: تولید و ایجاد اشتغال پایدار باید دغدغه تمام مسئولان استان باشد و در جهت رفع موانع عمل کنند وحمایت از سرمایه گذاران را در اولویت کاری خود قرار داده تا رشد و رونق اقتصادی مستمر باشد.

  قاضی سید امیر مرتضوی ادامه داد: تمام تلاش خود را مانند سال گذشته به کار خواهیم گرفت تا توانمند سازی بخش خصوصی دچار مشکلی نشود و با رصد فعالیت های اقتصادی از بروز هرگونه مسئله ای پیشگیری شود و افرادی که در این زمینه خللی وارد کنند با آنها با جدیت برخورد خواهد شد.

  وی به همکاری مطلوب شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان با دستگاه قضایی اشاره و تأکید کرد: تعامل و همکاری همه دستگاه ها با دستگاه قضایی استان برای پیشبرد اهداف امور مختلف خود ضرورت دارد و باید مسئولان توجه ویژه ای در این راستا داشته باشند.

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی استان پشتیبان و مطالبه‌گرحقوق واحدهای صنعتی و تولیدی بوده و هرجا که احساس کند حقوق آنها ضایع می شود وارد عمل شده و در جهت رفع مسائل و مشکلات آنها تصمیم گیری می کند تا حقوق صاحبان صنعت تضییع نشود.

  در ادامه این نشست"مسعود مهدی زاده مقدم" مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: با حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران و دستگاه قضایی استان خراسان رضوی از حوزه صنعت، اقدامات موثری در راستای رفع موانع تولید صنایع مختلف صنعتی و تولیدی در سال گذشته انجام شد و تمام سعی و تلاش خود را انجام می دهیم تا زمینه تولید و اشتغال مولد نیز امسال بیش از پیش فراهم گردد.

  وی به حمایت های مختلف دستگاه قضایی استان اشاره و افزود: زمینه فعالیت صاحبان صنعت و سرمایه‌گذاران در بخش صنعت با حمایت های دستگاه قضایی استان فراهم است و دغدغه ای در این خصوص در شهرک‌ها و نواحی صنعتی وجود ندارد.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: بهره وری در تولید، معرفی محصول برای مصرف داخلی، توسعه واحد صنعتی، تولید صادراتی، رشد تولید، ارتقای کیفیت تولید، تثبیت اشتغال مولد و افزایش نیروی انسانی از شاخص های اصلی همانند سال گذشته در سال جاری برای واحدهای صنعتی و تولیدی است.