• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی:محور مشترک بین صنعت و دانشگاه؛ پژوهش است

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از نشست بررسی طرحهای پژوهشی شهرکهای صنعتی این استان خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت : پژوهش  محوری مشترک بین صنعت و دانشگاه است ، دانشگاههای استان محور توسعه و حرکت علمی هستند و ما باید از تمام این ظرفیت ها استفاده کنیم.

  وی باتوجه به رویکرد علمی و پژوهش محور سازمان افزود: ارتباط موثر با دانشگاه ،شرکت های دانش بنیان و استفاده از نخبگان علمی در جهت همکاری و پیشبرد اهداف اقتصادی استان بسیارمهم است.

  وی ادامه داد : دراین نشست طرح پژوهشی با عناوین امکان سنجی استقرار هاب خدمات مشاوره‌ای و توسعه فناوری بین خوشه‌های کسب و کار با شهرکهای فناوری, فن‌بازارها و مراکز خدمات کسب و کار  و آسیب شناسی و ارزیابی عملکرد شهرک فناوری صنایع غذایی استان خراسان رضوی بررسی شد.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: یکی از رمزهای پیشرفت توسعه صنعتی استان پیوند مشترک بین صنعت و دانشگاه است که در جهت رونق اقتصادی مستمر پیش برویم.

  در پایان گفتنی است مقرر شد در خصوص اجرای طرحهای پژوهشی از دانشگاههای دولتی مادر جهت اجرا پروپزال دریافت شود و این طرحها  به گونه ای صورت پذیرند تا خروجیهای کاملا کاربردی داشته باشند.