• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  برگزاري 429 دوره آموزشي برای 9790 نفر صنعتگر

  مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از برگزاري 429 دوره آموزشي درسال گذشته  در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان براي واحدهاي صنعتي و توليدي خبرداد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، مسعود مهدي زاده مقدم در نشست کمیته آموزش، اظهار کرد:آموزش نقش مهم و راهبردي در توسعه و پيشرفت فعاليت هاي واحدهاي صنعتي و توليدي دارد و ارائه آموزش بر همین اساس و به صورت مستمر و مدون به صنعتگران در زمينه هاي مختلف انجام و نیز طبق نيازسنجي صورت می گیرد.

  وي افزود: هدف ما توسعه کسب و کار صاحبان صنايع،مهارت کارکنان واحدهاي صنعتي وآشنايي با مقررات داخلي و بين المللي است که توسط اين دوره ها و مشاوران صنعتي آموزش داده شده است.

  مهدي زاده مقدم عنوان کرد: در سال گذشته تعداد 429 دوره آموزشي براي 9 هزار و 790 نفر صنعتگر به ميزان 182 هزار و 932 نفر ساعت آموزش برگزار شد.

  وي عنوان کرد: اين دوره هاي آموزشي با سرفصل هاي متنوع در زمينه ارتقاء مهارت شاغلين واحدهاي صنعتي، موضوعات مديريتي و منابع انساني، توسعه بازار ، HSEE و کارآفريني برگزار شده است.

  رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، خاطرنشان کرد: براي حضور در بازارهاي جهاني بايد صاحبان صنايع بروز باشند و براي حضور پررنگ در اين عرصه با آگاهي قدم بردارند تا دچار مشکل نشوند، شهرک‌هاي صنعتي استان در بحث آموزش نگاه ويژه اي دارد و در سال جاری هم مانند سال گذشته دوره های آموزشی برگزار خواهد شد.