• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  راه اصلی توسعه تولید در مرکز خدمات کسب و کار

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی به راه اصلی توسعه تولید در مرکز خدمات کسب و کار تأکید و استفاده صنعتگران ازآن را مهم برشمرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در نشست با واحدهای صنعتی مستقر در مرکز فناوری، گفت: به منظور ارتقاء دانش، مهارت و تولید با کیفیت و فعالیتهای تولیدی و رقابت در بازارهای جهانی و ساماندهی توانمندی ها و امکانات واحدهای صنعتی و تولیدی باید از خدمات کسب و کار شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور بهره برداری و استفاده کنند.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی اظهار داشت: مركز خدمات فناوري جهت ارتقاء توانمنديهاي صنايع غذايي و بيوتكنولوژي با ارائه خدمات مهندسي مشاوره اي و آموزشي گام مؤثري در جهت بهبود توان رقابتي در سطح ملي و بين المللي برداشته و بعنوان كلينيك صنايع غذايي جهت رفع مسائل موجود صنايع غذايي عمل می کند.

  وی خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه های اصلی صنعتگران و تولید کنندگان مستقر در شهرک‌های صنعتی بازاریابی، آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به صادرات، واردات و امور گمرکی و از سوی دیگر آشنایی با موارد تسهیل کننده در این امور است  که شهرکهای صنعتی خراسان رضوی تلاش دارد با برگزاری نشست ها به آنان مشاوره صنعتی و کلینیکی داده شود.

  وی درپایان گفت: در حوزه طراحی، تامین و اجراي خطوط تولید صنعتی ،مهندسی و ساخت واحدهاي صنعتی گلخانه ای، تجاري ، دارویی و پزشکی طرحهای خوبی ارائه شد.