• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  ضرورت تعامل مستمر و همفکری شرکت های خدماتی با صنعتگران

  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: به ضرورت تعامل مستمر و همفکری شرکت های خدماتی با صنعتگران تأکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در نشست با شرکت خدماتی شهرک صنعتی تربت حیدریه1، افزود: شرکت های خدماتی در بیشتر شهرک ها فعال هستند اما با توجه به موضوع واگذاری شهرک ها و نواحی صنعتی به بخش خصوصی، لازم است که به صورت جدی فعالیت داشته تا زمینه رشد و ارتقاء این شهرک ها نیز فراهم شود.

  وی ادامه داد: شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی نیز برای تعامل بیشتر با شرکت های خدماتی تلاش می کند تا قبل از اجرای هر پروژه در شهرک و یا ناحیه صنعتی، از نظر هیئت مدیره آنها استفاده کند.

  مهدی زاده مقدم عنوان کرد: در راستای تسریع بخشیدن و خدمات رسانی بهتر به واحدهای صنعتی مجدانه پیگیر مربوط به صاحبان صنایع باشید و با تلاش و تکیه بر تجارب خود نقشی مهم در جهت رفع مسائل شهرک ایفا کنید.

  وی در پایان گفت: در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی 45 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب و 38 شهرک فعال زمینه استقرار بالغ بر 2 هزار 500 واحد صنعتی فعال را با ایجاد اشتغال بالغ بر 71 هزار 850 نفر را فراهم کرده است.